• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     
     HVAC SERVİS HİZMETLERİ
TÜM TÜRKİYE'YE SERVİS HİZMETİ   

Su Soğutma Kuleleri

 Su Kulesi

SU SOĞUTMA KULELERİ

Su soğutma kuleleri, çeşitli alan ve uygulamalarda kullanılarak ısınan akışkanın,yeniden kullanılmasını sağlamak için soğutulmasına yarayan, gereksiz ısıyı fan vasıtasıyla sistemden uzaklaştıran sistemlerdir.

Kulenin, Ana yapı, Havuz ve Fan bacası CTP (Cam elyaf Takviyeli Polyester) levhalardan imal edilmiştir. Kule iç ve dış yüzeyi Polyester esaslı pigmentler ile renklendirilmiş her türlü hava şartlarına ve UV ışınlarına dayanaklı, solmaz, bozulmaz Jel-Coat malzemedir. Cam Elyaf Takviyeli polyester K-APEX Model kuleler optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmiş kompakt ünitelerdir. 
Hazır monte edilmiş olarak sevk edilen kuleler su ve elektrik bağlantısına hazır hale getirilmişlerdir. Kullanılan fiberglas dış kaplama ve plastik dolgu malzemeler güvenli olarak zor kullanma şartlarına karşı dayanıklılık gösterirler.Motor ve fanlar kulenin yan taraflarına konumlandırılmıştır. 
Soğutma aralıkları 67.500 kcal/h – 800.000 kcal/h Cam Elyaf Takviyeli Polyester B-Apex Model Kuleler K-Apex kulelerden farkı daha büyük kapasitede olması ve fan guruplarının kule üstünde bulunmasıdır. 
İstendiyinde motor tahrik mili vasıtasıyla fan bacası dışına alınabilir.Soğutma aralıkları 800.000 kcal/h – 3.300.000 kcal/h dir.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu